Питання Як включити режим налагодження у Webpack?


Я намагаюся використовувати bypassOnDebug опція в режимі завантаження зображень, що означає, що мені потрібно встановити веб-пакунок в режимі налагодження (відповідно до документів для завантажувача зображень).

Чи відбувається це автоматично в режимі налагодження під час використання сервера dev або чи потрібно вказати його в конфігурації веб-пакета?

Якщо мені потрібно вказати це, чи могли б ви надати зразок коду?


31
2017-12-07 20:31


походження
Відповіді:


Webpack 2 і 3

The debug Властивість на конфігурації верхнього рівня не тільки застаріла, але і недійсна.

Замість цього ви повинні налаштувати його на рівні завантажувача, як це описано в цьому неймовірно дружньому повідомленні про помилку, яке відображається під час запуску з недійсним debug Набір властивостей верхнього рівня:

The 'debug' property was removed in webpack 2.

Loaders should be updated to allow passing this option 
via loader options in module.rules.

Until loaders are updated one can use the LoaderOptionsPlugin 
to switch loaders into debug mode:

plugins: [
  new webpack.LoaderOptionsPlugin({
    debug: true
  })
]

Документи також мають подібну інформацію.


Примітка

Я виявив, що оновлюючи всі мої завантажувачі до останньої, а потім намагаючись їх по черзі перевіряти, чи вони приймають debug варіант був трохи важким вагою, враховуючи, що я хотів лише встановити їх як істинне, або все невірно залежно від конфігурації.

Якщо це ваша ситуація, я можу підтвердити це використання webpack.LoaderOptionsPlugin це найпростіший спосіб. Це просто працює, для всіх навантажувачів старий і новий.


50
2018-01-21 12:27Бонусні очки для подальшого коментарю про ваш досвід роботи з LoaderOptionsPlugin і різні режими налагодження завантажувача. - rbellamy
Ви впевнені, що це працює в webpack 3? Я спробував ваше рішення, і я не можу отримати виправлення помилок для мого webpack будувати окремо від списку файлів наприкінці. - Phil